Nieruchomości to nasza specjalność

Grupa 3KF to spółka istniejąca od 2013 roku, działająca w branży nieruchomości. Budujemy, adaptujemy i zarządzamy obiektami mieszkalnymi położonymi na terenie województwa dolnośląskiego. Naszym celem jest przywracanie dawnego blasku dolnośląskim kamienicom. Z sukcesem realizujemy prace rewitalizacyjne w kolejnych obiektach, przeznaczając je na nowoczesne i funkcjonalne mieszkania do wynajęcia – idealne pod inwestycje.

W okresie ostatnich pięciu lat oddaliśmy do użytku ponad 50 nieruchomości, w których zakwaterowaliśmy blisko 120 osób. Zakupiliśmy także 45.000 m2 działek budowlanych, na których rozpoczęliśmy budowę nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych Izerska Polana.

Obecnie działamy na terenie trzech powiatów: świdnickim, jeleniogórskim oraz lwóweckim.

 

Wiemy, jak zarabiać na nieruchomościach

Kupując, remontując, sprzedając i wynajmując lokale mieszkalne doskonale poznaliśmy dolnośląski rynek nieruchomości. Wiemy, jak zarządzać obiektami, aby przynosiły maksymalny zysk. W naszej firmie pracują eksperci – osoby, które są w stanie ocenić zwrot z inwestycji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom bezpieczne, przynoszące zysk rozwiązania polegające na inwestowaniu w nieruchomości.

 

Inwestuj w dolnośląskie nieruchomości

Jeżeli są Państwo zainteresowani zainwestowaniem posiadanych oszczędności w nieruchomości, zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Nasi eksperci chętnie podzielą się praktyczną wiedzą nt. inwestycji, które przynoszą stabilny i bezpieczny zysk. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, jak również kontaktu – mailowego lub telefonicznego. Niezwłocznie udzielimy odpowiedzi, rozwiejemy wątpliwości i wskażemy najlepsze rozwiązania.