Zamieszkaj blisko natury na Izerskiej Polanie!

Izerska Polana to malownicze osiedle domów jednorodzinnych, położonych u podnóża Gór Izerskich w dziewiczej części miasta Mirsk. Bliskość natury i piękna panorama gór, to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie spokój, ciszę i relaks. Jeżeli marzysz o porannej filiżance kawy na słonecznym tarasie wśród zieleni, ale z dala od zgiełku miasta, ta propozycja jest idealna dla Ciebie.

Proponujemy Państwu komfortowe i przestrzenne domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej na działce o powierzchni ok 1000m2, usytuowane 450 m od centrum miasta. Inwestycja jest idealnym połączeniem nowoczesnej architektury z tradycją solidnego budownictwa i doskonałą lokalizacją. Ogromnym atutem inwestycji jest sąsiedztwo rozległych terenów zielonych. Warto wspomnieć, że na pobliskich terenach zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego będzie utworzona część rekreacyjna. Bliskie sąsiedztwo ośrodka narciarskiego Ski&Sun w Świeradowie Zdroju, szlaków rowerowych i licznych atrakcji turystycznych zachęca do aktywnego wypoczynku przez cały rok.

Okolica charakteryzuje się niską zabudową, teren położony jest z dala od miejsc zagrożonych powodzią. W pobliżu znajdują się przedszkola, a także szkoła podstawowa i Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych. Dobra infrastruktura drogowa zapewni szybki i komfortowy dojazd do pobliskiego Świeradowa Zdroju.

Izerska Polana to prawdziwa oaza spokoju u stóp Gór Izerskich z malowniczą panoramą na stok narciarski i rozległe tereny zielone.

Dowiedz się więcej o osiedlu