Grupa 3KF na Gali Boksu Zawodowego w Zgorzelcu

Krok po kroku na szczyt…

Wspólna pasja, zamiłowanie do sportów walki oraz wytrwałość w dążeniu do celu sprawiła, że skrzyżowały się nasze drogi, jako sponsora Grupy 3KF z młodym zawodnikiem boksu Oskarem Kapczyńskim. Młody, niespełna 18-letni i ambitny chłopak miał swój debiutancki występ na ringu 24 lutego na gali boksu „Podwójne uderzenie” w Zgorzelcu, pokonując przez nokaut znacznie starszego i doświadczonego Grzegorza Sikorskiego. Mieliśmy okazję wspólnie porozmawiać z Oskarem o zamiłowaniu do sportu i postanowiliśmy wesprzeć finansowo debiutującego boksera, który dumnie reprezentował nasze logo na swojej piersi.

To była kolejna już gala boksu, w której uczestniczyliśmy, nie tylko jako wieloletni miłośnik boksu, ale również jako jeden ze sponsorów organizujących galę wspólnie z Tymex Boxing Promotion. Z pierwszego rzędu podziwialiśmy zmagania zawodników, ich ducha walki, pot i krwawe ciosy, którzy walczyli na ringu z naszym logiem. Niezapomniane wrażenia i duża dawka pozytywnej energii przyczyniły się do podjęcia decyzji o sponsorowaniu kolejnej gali boksu zawodowego „Próba ognia”, która odbędzie się już 24 marca w Dzierżoniowie. Na gali poza Oskarem Kapczyńskim zobaczymy również Roberta Parzęczewskiego, który będzie walczył o mistrzostwo Polski w wadze półciężkiej. Obaj panowie będą godnie reprezentować logo Grupy 3KF, a my życzymy im oczywiście wygranej.

 

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości Tymex Boxing Promotions

Inne artykuły

Grupa 3KF na Gali Boksu Zawodowego w Zgorzelcu

Krok po kroku na szczyt… Wspólna pasja, zamiłowanie do sportów walki oraz wytrwałość w dążeniu do celu sprawiła,…

czytaj więcej

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

W tym roku 5% wszystkich zapłaconych w terminie faktur naszych klientów przekażemy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Gramy…

czytaj więcej
Zobacz wszystkie